REKLAMA

Brown powraca z nowym albumem!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski zespół Brown, laureat nagrody publiczności, nagrody dla najlepszego gitarzysty i nagrody dla najlepszego wokalisty na festiwalu w Węgorzewie (2007 rok) przygotował trzeci album – „Po nieboskłonie”.

 

Premiera płyty już 22 listopada podczas rzeszowskiego Odlot Festiwal 2013. Zaraz potem zespół rusza w trasę koncertową. Krążek promuje teledysk zespołu nakręcony do utworu „Gdy modlę się”

Płyta „Po nieboskłonie” zawiera jedenaście kompozycji, z których część można już usłyszeć na koncertach. Co na jego temat mówią sami twórcy ? – Chcieliśmy przygotować materiał pozytywny, zupełnie inny w przekazie od „Półświatła”. To musiało potrwać, bo w te przyjemniejsze muzyczne rejony wcześniej rzadko się zapuszczaliśmy. Niesamowite okazało się to, jak dobrze numery z dwóch zupełnie różnych płyt uzupełniają się na koncertach. To jedna całość, to dalej Brown, widziany, a raczej słyszany z trochę innej strony – opowiadają o najnowszym wydawnictwie muzycy Brown.

Trasa promująca album ,,Po nieboskłonie”

22.11 – Rzeszów – Wytwórnia
23.11 – Lublin – Graffiti
29.11 – Zakopane – Appnedix
30.11 – Kraków – Zaścianek
01.12 – Rybnik – Kulturalny Klub
07.12 – Stalowa Wola – Labirynt
08.12 – Tarnobrzeg – Końca nie widać
13.12 – Przemyśl – Secesja

Zespol Brown fot.materialy prasowe

22-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

brown-powraca-z-nowym-albumem