REKLAMA

Braun, Bosak, Dziambor i Wilk w Rzeszowie. Krytycznie o Polskim Ładzie (VIDEO)

|

Braun, Bosak, Dziambor i Wilk w Rzeszowie. Krytycznie o Polskim Ładzie (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek na rzeszowskim Rynku odbyła się konferencja z udziałem Grzegorza Brauna wraz z innymi posłami i członkami Konfederacji. Poruszono temat Polskiego Ładu i wpływu, jaki ten program będzie miał ich zdaniem na rzeczywistość mieszkańców Rzeszowa.

Przechwytywanie_193

Modne teorie ekonomiczne przysłoniły prostą prawdę: do rozwoju gospodarki potrzebna jest wolność gospodarcza, proste i niskie podatki, sprawne sądownictwo, przejrzyste regulacje i stabilne prawo. Rząd Prawa i Sprawiedliwości prezentuje odwrotne podejście. To nie jest propolska działalność prawna i gospodarcza – mówił poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

Inny z posłów tego ugrupowania, Artur Dziambor również krytycznie ocenia posunięcia rządu.

Państwo jest winne zabicia polskiej przedsiębiorczości. To, co zrobiło PiS polskim przedsiębiorcom, pracodawcom, to zbrodnia. Ustawa odszkodowawcza byłaby wybawieniem. My w Konfederacji będziemy Polskę odbudowywać – Polskę bez gigantycznych obciążeń podatkowych, jakie niesie ze sobą Nowy Ład – mówił poseł Dziambor.

Mecenas Jacek Wilk podkreślał, że Konfederacja jest partią broniącą pracy.

My opowiadamy się za ochroną pracy. Jesteśmy praktykami – w przeciwieństwie do rządzących – zaznaczał Wilk.

 

Fundament naszej egzystencji to musi być polski pieniądz, polska przedsiębiorczość. Jeśli gdzieś mamy się odbijać od dna, to w Rzeszowie. To marnotrawstwo i niegospodarność – nakłaniać ludzi, aby zamykali swoje biznesy. Musimy zachować swoje życie gospodarcze. Z całą pewnością nie rekomendujemy jednak zatrudniania pana Mateusza Morawieckiego żadnemu polskiemu przedsiębiorcy, to oszust – podsumował kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa, poseł Grzegorz Braun.

 

Więcej w materiale video!

 

31-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

braun-bosak-dziambor-i-wilk-w-rzeszowie-krytycznie-o-polskim-ladzie-video-4707-00r2kc