REKLAMA

Tragedia na A4 w Bratkowicach. Jedna osoba nie żyje!

BRATKOWICE / PODKARPACIE. W piątek około godziny 18:30 doszło do zderzenia trzech samochodów. W wypadku zginęła jedna osoba.

41-513174_1_1

Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

Około godziny 18:30 na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Bratkowice, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca ciężarowego renault z przyczepą, jadąc w kierunku Łańcuta, z powodu awarii pojazdu zatrzymał się na pasie awaryjnym. Na stojącą ciężarówkę najechał jadący w tym samym kierunku kierowca dostawczego iveco, a w iveco uderzył jeszcze jadący za nim hyundai. W wyniku doznanych obrażeń na miejscu wypadku zmarł pasażer iveco, 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Ranni w wypadku zostali kierujący iveco 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, 23-letnia kobieta kierująca hyundaiem i jej 23-letni pasażer, mieszkańcy powiatu gorlickiego. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. 30-letni kierowca ciężarowego renaulta, mieszkaniec powiatu leżajskiego, nie odniósł obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku, policjanci prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Utrudnienia na autostradzie związane z tym zdarzeniem trwały kilka godzin.

Źródło: Podkarpacka Policja

14-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bratkowice-tragiczny-wypadek-na-a4-jedna-osoba-nie-zyje-3506-00r2kc