REKLAMA

Boże Ciało i 31 wypadków na drogach Podkarpacia

RZESZÓW. Od 18 do 22 czerwca trwały policyjne działania “Boże Ciało 2014”, w czasie których policjanci dbali o bezpieczeństwo na drodze, sprawdzając m. in. trzeźwość kierowców. Mimo to, ze wstępnych podsumowań wynika, że na drogach Podkarpacia doszło do 31 wypadków. 

pol

 

ZDJ.: KWP

Komenda Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podaje, że w czasie trwania akcji w wypadkach w ruchu drogowym rannych zostało 48 osób. Na szczęście, nikt nie zginął. W ciągu pięciu dni trwania akcji policjanci zatrzymali i udaremnili dalszą jazdę 75 nietrzeźwym kierującym.

Pierwszego dnia trwania akcji doszło do 7 wypadków, zostało rannych 9 osób. Zatrzymano aż 22 nietrzeźwych kierowców Kolejnego dnia doszło tylko do 3 wypadków, ale rannych było aż 8 osób. Policjanci zatrzymali 20 nietrzeźwych kierujących. 20 czerwca doszło do 6 wypadków z 10 rannymi. Nietrzeźwych kierowców  było 11. Następny dzień przyniósł 8 wypadków z 11 rannymi a także zatrzymanie 16 nietrzeźwych kierowców. Wczorajszy dzień to 7 wypadków i 10 rannych. Nietrzeźwych kierowców zatrzymano zaledwie 6.

 

23-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

boze-cialo-i-31-wypadkow-na-drogach-podkarpacia