REKLAMA

Borys Budka: Konrad Fijołek nie został przywieziony w teczce z Warszawy (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Borys Budka: Konrad Fijołek nie został przywieziony w teczce z Warszawy (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, przyjechał do Rzeszowa, by wesprzeć kandydaturę Konrada Fijołka w wyborach na urząd prezydenta Rzeszowa. W poniedziałkowej konferencji brał też udział Paweł Kowal, pochodzący z Rzeszowa poseł na Sejm RP.

DSC_0540

 

Konrad Fijołek jest osobą która nie została przywieziona przez nikogo w teczce z Warszawy. Jest osobą, która nie musi udawać, że nie przynależy do żadnej partii politycznej albo wstydzi się swojego promotora – ministra sprawiedliwości. Wreszcie nie jest osobą, która do niedawna starała się o mandat poparcia do Sejmu od rzeszowian, a potem sama z tego mandatu zrezygnowała. I wreszcie nie jest osobą, dla której wybory prezydenckie są tylko poligonem starcia. Nie kandydował na prezydenta Gdańska, a teraz zdecydował się na Rzeszów. Konrad Fijołek jest osobą stąd, jest samorządowcem, a przede wszystkim człowiekiem wskazanym przez mieszkańców Rzeszowa – mówił w Rzeszowie Borys Budka.

 

Więcej w materiale video!

 

Foto: Justyna Żuczek

 


26-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

borys-budka-konrad-fijolek-nie-zostal-przywieziony-w-teczce-z-warszawy-video-zdjecia-8181-00r2kc