REKLAMA

BOKS. Łukasz Różański wygrał przez KO z Łotyszem Kalasnikovsem! (WIDEO)

ARŁAMÓW / PODARPACIE. Łukasz Różański zwyciężył przez KO z Eriksem Kalasnikovsem. Walka w kategorii ciężkiej odbyła się w sobotę 20 czerwca na gali MB Boxing Night 7 w Arłamowie.

Przechwytywanie_141
Foto: ważenie przed walką / Kanał Sportowy, screenshot YouTube

Łukasz Różański pozostaje pięściarzem, który w zawodowym boksie nie odniósł jeszcze porażki (rekord 12-0, 11 KO). W sobotę na gali Mateusza Borka (MB Boxing Night 7) w Arłamowie rzeszowski zawodnik pokonał przez nokaut w drugiej rundzie łotysza Eriksa Kalasnikovsa (rekord 10-9-1, 8 KO).

Rywalizacja była zakontraktowana na 6 rund. Łotysz już w pierwszej rundzie dwukrotnie leżał na deskach. Za pierwszym razem miało to miejsce po kombinacji kilku ciosów, a za drugim uderzył mocnym prawym sierpowym.

34-letni rzeszowianin zakończył walkę trzecim posłaniem na deski łotewskiego “AK-47”. Przypomnijmy, że pięściarz Stali Rzeszów wrócił do ringu po rocznej przerwie. Tuż po walce powiedział, że niebawem zapowie kolejną walkę.

 

21-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

boks-lukasz-rozanski-wygral-przez-ko-z-lotyszem-kalasnikovsem-wideo-2984-00r2kc