REKLAMA

Bójka pseudokibiców w Rzeszowie! Zatrzymano pierwszego podejrzanego

RZESZÓW / PODKARPACIE. We wtorek w rejonie galerii Millenium Hall w Rzeszowie starła się grupa kilkudziesięciu pseudokibiców. Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci rozpoczęli identyfikację osób uczestniczących w zdarzeniu. W czwartek zatrzymali pierwszego mężczyznę, który może mieć związek ze zdarzeniem.

303-175192_1

Foto: Podkarpacka Policja

We wtorek po godzinie 20:00 w rejonie galerii handlowej Millenium Hall doszło do zbiegowiska i bójki pomiędzy pseudokibicami klubów Resovia Rzeszów i Stal Rzeszów. Policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu o godziny 20:20. W zdarzeniu uczestniczyło około 40–50 pseudokibiców.

Całe zajście trwało raptem 2-3 minuty, po czym jego uczestnicy rozbiegli się. Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci rozpoczęli identyfikację jego uczestników. Działania policjantów przyniosły pierwsze efekty.

W czwartek przed południem policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzewanego o udział w zdarzeniu. W piątek zatrzymany mieszkaniec gminy Boguchwała usłyszy zarzut występku o charakterze chuligańskim polegającym na udziale w zbiegowisku.

Mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która zdecyduje o zastosowaniu wobec niego środków zapobiegawczych.

Policjanci intensywnie pracują nad identyfikacją pozostałych uczestników zajścia.

Źródło: KMP Rzeszów

14-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bojka-pseudokibicow-w-rzeszowie-zatrzymano-pierwszego-podejrzanego-8437-00r2kc