REKLAMA

BOGUCHWAŁA: Zablokowana krajowa 19! Trwa wyciąganie tira z rowu! (FOTO)

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Zablokowana jest droga krajowa nr 19 w Boguchwale, gdzie trwa wyciąganie tira, który w czwartek wieczorem wpadł do rowu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca ciężarówki został ukarany mandatem.

303-198536

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 21:00 na granicy Rzeszowa i Boguchwały. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący ciężarowym dafem, obywatel Rosji, jadąc w kierunku Barwinka z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Naczepa tira uderzyła jeszcze w jadącą z przeciwnego kierunku kię. Kierowca tira był trzeźwy, a w zdarzeniu nikt nie został ranny. Policjanci ukarali go mandatem.

Ponieważ ciężarówka blokowała pas drogi w kierunku Barwinka do godzinie 7:15 ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. O 7:15 w związku z próbą wyciągnięcia tira, policjanci wstrzymali ruch w obu kierunkach. Samochody osobowe kierowane są na objazdy przez Racławówkę.

Od godziny 10:00 ruch ponownie odbywał się wahadłowo. Około godziny 11.35 po wyciągnięciu i odholowaniu pojazdu policjanci przywrócili normalny ruch w obydwóch kierunkach.

Źródło: Podkarpacka Policja

08-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

boguchwala-zablokowana-krajowa-19-trwa-wyciaganie-tira-z-rowu-foto-5815-00r2kc