REKLAMA

BOGUCHWAŁA: 22-latek zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli marihuanę, mefedron i tabletki ekstazy. Za posiadanie niedozwolonych substancji psychoaktywnych grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

herb-2915337_960_720

Foto: pixabay.com

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej policji uzyskali informację o mężczyźnie mogącym posiadać narkotyki. Aby zapobiec ich ukryciu lub zniszczeniu, funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Podejrzany zaprzeczył, aby miał jakiekolwiek narkotyki.

Podczas przeszukania kryminalni znaleźli kilkanaście woreczków strunowych z zawartością różnych substancji to jest suszu roślinnego, skrystalizowanego proszku oraz tabletek. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone substancje to narkotyki w ilości ponad 9 gramów marihuany, 36 gramów mefedronu i 31 tabletek ekstazy.

W związku z tym, 22-letni mieszkaniec gminy Boguchwała został zatrzymany. Policjanci przesłuchali go i przedstawili mu zarzuty posiadania niedozwolonych substancji psychotropowych i odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

20-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.