REKLAMA

Blokada wjazdu na 3 Maja od Jagiellońskiej?

RZESZÓW / PODKARPACIE. W ratuszu trwają dyskusje na temat zablokowania dojazdu na ulicę 3 Maja od ulicy Jagiellońskiej. Nie mogą się tam poruszać pojazdy nieuprzywilejowane, jednak często do tego dochodzi.

Przechwytywanie

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

Włodarze miasta zwrócili uwagę na brak respektowania przepisów przez kierowców. Samochody wjeżdżają na popularny w Rzeszowie deptak omyłkowo lub w celu zawrócenia na Jagiellońską. Nadmierne obciążenie było prawdopodobnie przyczyną zapadnięcia się deptaka na wysokości kościoła pw. Świętego Krzyża.

We wspomnianym miejscu obowiązuje strefa A. Zezwala ona na jazdę w kierunku ul. 3 Maja jedynie pojazdom uprzywilejowanym.

Miasto chce zlikwidować problem, stawiając w tamtym miejscu donicę z kwiatami, bądź inne tego typu przeszkody. Czy to będzie dobre rozwiązanie? W pobliżu znajduje się apteka całodobowa, do której dostęp byłby wtedy wyraźnie utrudniony. Innym problemem jest to, że w razie potrzeby przedłuży się czas dojazdu służb ratunkowych.

25-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

blokada-wjazdu-na-3-maja-od-jagiellonskiej-4631