REKLAMA

Blisko zebrania pierwszego miliona na budowę Psiej Wioski

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu jest już blisko zebrania pierwszego miliona na budowę Psiej Wioski. Marzeniem organizatorów jest miejsce, gdzie PSY nie będą siedziały w boksach o betonowej posadzce lub kojcach z drewnianymi rozpadającymi się deskami. Planowana Psia Wioska ma być miejscem, w którym zwierzęta domowe będą czuły, że są u siebie w domu, a każdy wolontariusz będzie mógł spędzić z nim popołudnie.

Psia Wioska będzie miała za zadanie socjalizację psów. To tam zwierzęta będą mogły uczyć się dobrego zachowania, co ułatwi oddawanie ich do adopcji. Dla starych i schorowanych zwierząt może to być jedyna szansa na zaznanie dobrych warunków. Organizacji chodzi o zbudowanie schroniska, w którym psy będą mogły być naprawdę szczęśliwe.

Obecnie zbiórkę wsparło już prawie 22 tysiące osób. Na koncie zbiórki jest już prawie milion złotych. Jesteśmy więc o milion bliżej do stworzenia domu dla tych, którzy od dawna powinni go mieć Wybudowane są prototypy domów i tylko od dalszego wsparcia darczyńców zależy, dla ilu psów uda się zbudować godne warunki.

Pierwszy domek, w pierwotnym założeniu miał służyć jako domek przygotowujący psiaki do adopcji przy lecznicy. Został jednak wzorem-prototypem dla całej psiej wioski, prezentuje się on tak, jak na załączonym zdjęciu i powielimy zostanie w 40 egzemplarzach.

Ten nowatorski projekt powstaje w Przemyślu. Zbiórkę na budowę można wesprzeć na portalu Pomagam.pl pod linkiem: https://pomagam.pl/psiawioska

materiały nadesłane

04-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)