REKLAMA

Big Cyc jubileuszowo na cieszanowskiej scenie

CIESZANÓW/PODKARPACIE. W latach 90. uczyli nas muzycznej satyry i koncertowego happeningu. W tym roku stuknęło im 25 lat i mają się całkiem nieźle. Swoje huczne ćwierćwiecze zespół Big Cyc uczci już 24 sierpnia specjalnym koncertem podczas Cieszanów Rock Festiwal 2013.

W ramach wyjątkowego występu festiwalowa publiczność usłyszy największe przeboje zespołu Big Cyc, najważniejsze piosenki z niemal wszystkich albumów. Nie zabraknie oczywiście niespodzianek. Gościem specjalnym uroczystego show w Cieszanowie będzie legendarny wokalista i showman Jarek „Doktor” Janiszewski. „Doktor” związany jest z naszym zespołem od prawie 17 lat. To człowiek który z zespołami Bielizna i Doktor Granat tworzył legendę trójmiejskiej fali. Pracuje z nami również od wielu lat w zespole Czarno Czarni. Cieszanów Rock Festiwal to impreza z tradycjami i myślę, że udział Jarka będzie tu jak najbardziej na miejscu – mówi w imieniu zespołu Big Cyc jego wokalista i basista Dżej Dżej.

W związku z cieszanowskim jubileuszem został ogłoszony konkurs na cover Big Cyc. Autor najlepszego coveru otrzyma podwójny karnet na tegoroczny Cieszanów Rock Festiwal oraz spotyka się osobiście z zespołem w dniu koncertu na festiwalu.

Szczegóły www.cieszanowrockfestiwal.pl, facebook.com/cieszanowrockfestival

 

big-cyc-25-lat-fot-armadapixels_0

 

09-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

big-cyc-jubileuszowo-na-cieszanowskiej-scenie