REKLAMA

Big Cyc będzie świetować 25-lecie swego istnienia podczas tegorocznej edycji CRF

RZESZÓW/PODKARPACIE. Wielkimi krokami zbliża się coroczna impreza pod nazwą Cieszanów Rock Festiwal. Warto z tej okazji przypomnieć, że jedną z gwiazd, którą zobaczymy na cieszanowskiej scenie rockowej będzie grupa Big Cyc, świętująca w tym roku 25-lecie działalności artystycznej.

W ramach wyjątkowego występu festiwalowa publiczność usłyszy największe przeboje zespołu Big Cyc, najważniejsze piosenki z niemal wszystkich albumów. Nie zabraknie oczywiście niespodzianek. Gościem specjalnym uroczystego show w Cieszanowie będzie legendarny wokalista i showman Jarek „Doktor” Janiszewski.W związku z cieszanowskim jubileuszem został ogłoszony konkurs na cover Big Cyc . Filmiki z oryginalnymi „wykonami” można wysyłać do 5 sierpnia na maila bigcyc_konkurs@wp.pl

Autor najlepszego coveru otrzyma podwójny karnet na tegoroczny Cieszanów Rock Festiwal oraz spotyka się osobiście z zespołem w dniu ich koncertu na festiwalu.

 

17-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

big-cyc-bedzie-swietowac-25-lecie-swego-istnienia-podczas-tegorocznej-edycji-crf