REKLAMA

BIESZCZADY. Wilk goniący sarnę. Nagranie VIDEO

WERLAS / PODKARPACIE. Wracamy do tematu wilków spacerujących niedaleko zamieszkałych domów w Werlasie w gminie Solina. Otrzymaliśmy kolejne nagranie, tym razem z monitoringu. Widać na nim wilka w trakcie polowania na sarnę.

O wilkach spacerujących pomiędzy domami w Werlasie pisaliśmy wczoraj tutaj: WERLAS. Wilki spacerujące pomiędzy domami? „Psy likwidowane na bieżąco” (VIDEO).

Na naszą skrzynkę redakcyjną bowiem nagrania video dotyczące obecności wilków w miejscowości Werlas w powiecie leskim, w gminie Solina.

Wilki chodzą pomiędzy domami w ciągu dnia. Obawiam się o to, że wkrótce może dojść do ataku na ludzi, np. na wracające ze szkoły dzieci), bo zwierzęta domowe są likwidowane przez nie na bieżąco – przytacza niebezpieczną perspektywę rozwoju sytuacji Internauta, autor nadesłanej wiadomości.

Otrzymaliśmy kolejny film, również z 29 listopada br. Zgodnie z informacją zawartą w wiadomości e-mail do naszej redakcji, nagranie zostało zarejestrowane w odległości około 150 m od domu, przy którym nagrano wcześniej zaprezentowane przez nas video.

video (2): materiały nadesłane
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
01-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)