REKLAMA

Białobrzegi: Włamywacz w rękach policji

Zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem usłyszał 23-letni mieszkaniec gminy Łańcut. Mężczyzna, za pomocą siekierki, próbował włamać się do jednego ze sklepów spożywczych.

303-165541_1_1

Foto: Podkarpacka Policja

W połowie listopada dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o próbie włamania do jednego ze sklepów spożywczych na terenie gminy Białobrzegi. Według przekazanych informacji, sprawca wybił szybę w tylnych drzwiach sklepu, jednak nie udało mu się wejść do środka. Na miejscu policjanci ujawnili i zabezpieczyli ślady, w tym siekierkę, którą wewnątrz sklepu pozostawił sprawca.

Podjęte w sprawie czynności doprowadziły do ustalenia i zatrzymania niedoszłego włamywacza. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec gminy Łańcut. Mężczyzna przyznał się, że za pomocą siekierki chciał dostać się do sklepu. Jednak podczas rozbijania szyb upuścił toporek i zrezygnował z dalszych prób wejścia do środka. Teraz za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie przed sądem. Grozi mu od roku do 10 lat więzienia.

Źródło: Podkarpacka Policja

05-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bialobrzegi-wlamywacz-w-rekach-policji-6819-kc2