REKLAMA

Białe Dni w WSPiA

RZESZÓW. Bezpłatne porady kardiologa, laryngologa, okulisty i internisty oraz specjalistyczne badania to program Białych Dni organizowanych przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji. Z konsultacji lekarzy skorzystać będą mogli wszyscy studenci uczelni. Badania zorganizowane zostaną w środę 12 marca oraz sobotę 15 marca w budynku „Collegium Administrativum” WSPiA w Rzeszowie.

Z bezpłatnych porad i badań będą mogli skorzystać studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w WSPiA. Specjaliści będą dyżurować w środę (12 marca 2014 r.) w godzinach od 9.00 do 15.00 oraz w sobotę (15 marca 2014 r.) od godziny 9:00 do 14:00. Z porad będzie można skorzystać w budynku „A” na parterze przed gabinetem wizażu i stylizacji. Podczas Białych Dni w WSPiA studenci będą mogli bezpłatnie wykonać badanie EKG, pomiar poziomu glukozy, spirometrię, pomiar ciśnienia krwi oraz pomiar poziomu tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

Białe Dni w WSPiA zorganizowane zostały po to, aby wszyscy studenci tej uczelni mogli sprawdzić stan swojego zdrowia. Są to bezpłatne badania, które na taką skalę uczelnia organizuje już po raz drugi. Chodzi o to, aby każdy z naszych studentów przynajmniej raz w roku mógł sprawdzić stan swojego zdrowia. Nie od dziś wiadomo, że profilaktyka jest ważniejsza od leczenia, a wczesne wykrycie danej choroby może znacznie przyśpieszyć i ułatwić jej leczenie. Poprzednie Białe Dni zorganizowane zostały w maju 2013 r.

12-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Tagi:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

biale-dni-w-wspia