REKLAMA

“Biała sobota” w szpitalu przy Szopena. Bezpłatne konsultacje dla mężczyzn

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie włącza się do obchodzonych w Polsce Dni Walki z Rakiem i zaprasza na “Białą sobotę”. W sobotę 12 czerwca będzie można otrzymać darmowe konsultacje w zakresie profilaktyki nowotworów gruczołu krokowego.

pixabay_11
Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

W ramach akcji w Podkarpackim Centrum Leczenia Raka Gruczołu Krokowego i Podkarpackim Centrum Chirurgii Robotycznej będzie można skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów w zakresie profilaktyki nowotworu gruczołu krokowego.

Pacjenci będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania, związane z nieprawidłowymi wynikami lub dolegliwościami dotyczącymi prostaty.

Konsultacje skierowane są w szczególności do panów po 45. roku życia, u których w rodzinie występowały choroby nowotworowe, mają podwyższone wyniki badań PSA, oraz do tych, u których występują trudności lub ból podczas oddawania moczu, konieczne są częste wizyty w toalecie.

Zachęcamy panów do skorzystania z możliwości przebadania się i rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości. Szybkie wykrycie problemów z prostatą, pozwala na szybszą reakcję medyczną, a badania profilaktyczne są jednym z najważniejszych elementów w walce z rakiem – zaprasza szpital.

 

Na badanie w ramach akcji „Białej soboty” nie jest potrzebne skierowanie, jak również nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Akcja będzie realizowana w Zespole Poradni Specjalistycznych Klinicznego Szpitala  Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie; budynek „F”.

 

Źródło: Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 1 w Rzeszowie

 

12-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

biala-sobota-w-szpitalu-przy-szopena-bezplatne-konsultacje-dla-mezczyzn-3481-00r2kc