REKLAMA

“Biała sobota” w szpitalu przy Szopena. Bezpłatne konsultacje dla mężczyzn

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie włącza się do obchodzonych w Polsce Dni Walki z Rakiem i zaprasza na “Białą sobotę”. W sobotę 12 czerwca będzie można otrzymać darmowe konsultacje w zakresie profilaktyki nowotworów gruczołu krokowego.

pixabay_11
Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

W ramach akcji w Podkarpackim Centrum Leczenia Raka Gruczołu Krokowego i Podkarpackim Centrum Chirurgii Robotycznej będzie można skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów w zakresie profilaktyki nowotworu gruczołu krokowego.

Pacjenci będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania, związane z nieprawidłowymi wynikami lub dolegliwościami dotyczącymi prostaty.

Konsultacje skierowane są w szczególności do panów po 45. roku życia, u których w rodzinie występowały choroby nowotworowe, mają podwyższone wyniki badań PSA, oraz do tych, u których występują trudności lub ból podczas oddawania moczu, konieczne są częste wizyty w toalecie.

Zachęcamy panów do skorzystania z możliwości przebadania się i rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości. Szybkie wykrycie problemów z prostatą, pozwala na szybszą reakcję medyczną, a badania profilaktyczne są jednym z najważniejszych elementów w walce z rakiem – zaprasza szpital.

 

Na badanie w ramach akcji „Białej soboty” nie jest potrzebne skierowanie, jak również nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Akcja będzie realizowana w Zespole Poradni Specjalistycznych Klinicznego Szpitala  Wojewódzkiego Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie; budynek „F”.

 

Źródło: Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 1 w Rzeszowie

 

12-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)