REKLAMA

Bezpłatny Internet na bulwarach i Olszynkach

Mieszkańcy Rzeszowa nie będą musieli już martwić się naruszaniem porządku i incydentami w okolicy bulwarów i Olszynek. Powstały tam dodatkowe oświetlenie oraz monitoring. 32 latarnie są już od maja, ich lokalizacja to teren pomiędzy barwnym mostem, a zaporą.

bulwa_1

Na Olszynkach i bulwarach w dalszej kolejności ma pojawić się monitoring. Obecnie trwa jego instalacja. Na osiedlu Andersa przy ulicy Broniewskiego i Ofiar Katynia również mają być zamontowane kamery. Montaż kosztuje 340 tysięcy. Firma Consolid z Rzeszowa zajmuję się tym przedsięwzięciem. Przygotowanie konstukcji ma potrwać do sierpnia. 

W centrum Rzeszowa jest kilkanaście kamer na osiedlu Baranówka, a kilkadziesiąt jest członem Rzeszowskiego Inteligentnego Systemu Transportowego. Policja ma dostęp do widoku z monitoringu. 

Dzięki monitoringowi i oświetleniu na bulwarach i Olszynkach mieszkańcy będą mogli czuć się bezpieczniej. Dodatkowym plusem jest to, iż pojawią się bezpłatne połączenia wi-fi wzdłuż Wisłoka.

14-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bezplatny-internet-na-bulwarach-i-olszynkach-1448