REKLAMA

Bezpłatne warsztaty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

RZESZÓW. W Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Rzeszowie organizowane są zajęcia skierowane do osób bezrobotnych, poszukujących pracy, które ukończyły 18 lat. Sprawdź, w jakich zajęciach możesz wziąć udział w najbliższym czasie. 

book

 

ZDJ.: sxc.hu

Podczas zajęć prowadzonych przez doradców zawodowych można przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, opracować dokumenty aplikacyjne, nauczyć się szukać pracy poprzez różne dostępne formy, czy też uzyskać wiedzę na temat samozatrudnienia.

Zainteresowani mogą również skorzystać z indywidualnych porad doradców zawodowych. Wszystkie usługi świadczone w Centrum są bezpłatne. Poniżej przedstawiamy najbliższe warsztaty:

„EURES – bezpieczne wyjazdy za granicę

7 sierpnia 2014 r.,  CIiPKZ w Rzeszowie, godz. 9.00

Zajęcia informacyjne dotyczące zasad poszukiwania legalnej i bezpiecznej pracy za granicą oraz ofert w sieci EURES. W czasie spotkania zainteresowani będą mogli zasięgnąć informacji na temat świadczeń przysługujących osobom zatrudnionym za granicą.

Zapisy na zajęcia przyjmowane będą do 5 sierpnia 2014 r. – osobiście  w  Centrum  Informacji  i Planowania  Kariery Zawodowej w Rzeszowie, ul. Langiewicza 15 lub telefonicznie: 17 773 70 88.

Sprawne zarządzanie czasem”

19 sierpnia 2014 r.,  CIiPKZ w Rzeszowie, godz. 9.00

Zajęcia grupowe przygotowujące do skutecznego i efektywnego zarządzania czasem. W programie m.in. organizowanie pracy w oparciu o priorytety oraz metody walki z „rabusiami czasu”.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są do 18 sierpnia 2014 r.

 

„Niepełnosprawny na rynku pracy”

26 sierpnia 2014 r., CIiPKZ w Rzeszowie, godz. 9.00

Zajęcia informacyjne, których celem jest przedstawienie m.in sytuacji osób niepełnosprawnych na rynku pracy, a także pomoc w zdobyciu wiedzy nt. możliwości i szans na podjęcie zatrudnienia. Uczestnicy zajęć otrzymają informacje nt. instytucji  wspierających osoby z niepełnosprawnością.

Zapisy na zajęcia przyjmowane  do 25 sierpnia 2014 r.

 

 

30-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bezplatne-warsztaty-w-centrum-informacji-i-planowania-kariery-zawodowej