REKLAMA

Bezpłatne warsztaty fotograficzne Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. W ramach cyklu imprez wakacyjnych „Atrakcje na wakacje” Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa zaprasza na warsztaty fotograficzne. Pierwsze z nich już 20 i 21 lipca. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Trwają zapisy.

bialy_slon_j_wnuk_warsztaty2020 (52)

Foto: Bogdan Szczupaj / Galeria Fotografii Miasta Rzeszowa

 

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Galerię Fotografii Miasta Rzeszowa są jednym z wydarzeń w ramach cyklu „Atrakcje na wakacje”.

 

Terminy i tematy warsztatów:

– Warsztaty fotograficzne „Atrakcyjna fotografia wokół nas” – 20-21 lipca. Zajęcia poprowadzi Tomasz Sobczak (15 miejsc).

– Warsztaty fotograficzne „Reportaż fotograficzny jako opowiadanie historii” – 2-4, 4-6 sierpnia. Zajęcia poprowadzi Marcin Walko (dwie grupy po 15 miejsc).

– Warsztaty fotograficzne „Reportaż i portret reporterski”- 9 sierpnia. Zajęcia poprowadzi Jacek Wnuk (15 miejsc).

Wszystkie warsztaty będą odbywać się w siedzibie Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa (ul. 3 Maja 9) oraz w plenerze na terenie Rzeszowa. Uczestnicy przynoszą na warsztaty własny sprzęt fotograficzny.

 

Z fotografii wykonanych podczas warsztatów zostanie zorganizowana wystawa, która będzie prezentowana w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa w terminie 18 – 31 sierpnia br.

Przed dokonaniem zgłoszenia organizatorzy proszą o zapoznanie się z Regulaminem warsztatów. Zapisy i dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 17 748 11 05 oraz poprzez e-mail: fotogaleria@gf.erzeszow.pl

14-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)