REKLAMA

Bezpłatne badania słuchu w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 19 czerwca przy ulicy Hetmańskiej 26 odbędą się bezpłatne badania słuchu. Będzie je można wykonywać w godzinach od 8:00 do 16:00.

92GiMwsAWb

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

W ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma Marmed realizuje Bezpłatne badania słuchu. 19 czerwca przy ulicy Hetmańskiej 26 w Rzeszowie, na parkingu sklepu Społem, zaparkuje specjalne mobilne centrum badań, pozwalające na rzetelne sprawdzenie słuchu pacjentów. Badania będzie można wykonać w godzinach od 8:00 do 16:00.

Celem Programu jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o profilaktyce narządu słuchu. Badania są pierwszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu. Badania wykonają specjaliści – dyplomowani protetycy słuchu. Badanie słuchu jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji. Wszyscy chętni przejdą przez krótki, kilkuminutowy test. Jeżeli wykaże on jakiekolwiek nieprawidłowości, zostanie wykonane drugie, dokładniejsze badanie audiometryczne.

Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Nasi specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu.

Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania.

Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje nam wiele możliwości pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, abyśmy mogli żyć i w pełni z życia korzystać.

Źródło: materiał nadesłany

18-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bezplatne-badania-sluchu-w-rzeszowie-1795-00r2kc