REKLAMA

Bezpłatne badania słuchu w Rzeszowie

Słuch to jeden z najważniejszych receptorów odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. W dniach od 12 do 15 grudnia będzie możliwość wykonania bezpłatnego badania kontrolnego słuchu.

music-791631_960_720

Foto: Pixabay.com

Słuch wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Jego uszczerbek jest procesem nieodwracalnym i niemożliwym do zoperowania. Dlatego warto regularnie badać słuch niezależnie od wieku. Dzisiejsza technika daje wiele możliwości, pozwalających na pozostanie w świetnym kontakcie ze światem dźwięków tak, by można było w pełni korzystać z życia.

W dniu 12 grudnia 2018 roku, w godzinach od 10.00 do 17.00 w C.H. PLAZA w RZESZOWIE oraz od 13 do 15 grudnia, w godzinach od 8.00 do 14.00 w HALI TARGOWEJ RZESZÓW.

Celem akcji jest podniesienie świadomości społeczeństwa o profilaktyce słuchu, natomiast badania są pierwszym i najważniejszym krokiem do zapobiegania i wczesnego wykrywania ubytków narządu słuchu.

Przesiewowe badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne, może mu się poddać każdy, bez skierowań czy rejestracji.  Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryto ubytki słuchu. Specjaliści udzielą również niezbędnych informacji na temat słyszenia oraz profilaktyki słuchu.

Źródło: materiał nadesłany

11-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.