REKLAMA

Bezpłatna stacja ładowania smartfonów w G2A Arena

Spółka PGE Obrót zainstalowała stację energii, umożliwiającą bezpłatne ładowanie telefonów komórkowych. Została ona umieszczona w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce. Spółka planuje systematycznie zwiększać ich liczbę.

adowarki1

Foto: Materiał nadesłany

Pierwsza ładowarka została umieszczona w holu przy wejściu głównym do G2A Arena. Osoby uczestniczące w imprezach masowych, organizowanych w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym mogą od teraz z niej korzystać.

– PGE Obrót angażuje się w działania partnerskie z lokalnymi społecznościami, stawiając na rozwój i współpracę, proponując przy tym innowacyjne rozwiązania. Realizujemy naszą misję i zapewniamy energię nie tylko w domach i mieszkaniach – mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót.

Każda stacja wyposażona jest w cztery stanowiska do ładowania. Dwa z nich to stanowiska indukcyjne–bezprzewodowe, które umożliwiają doładowanie baterii bez konieczności wpinania przewodów. Wystarczy położyć telefon na specjalnej tacce i poczekać, aż bateria się naładuje. Osoby korzystające ze smartfonów, znajdą również właściwe wtyczki do naładowania baterii w sposób tradycyjny. Wykorzystanie nowoczesnej technologii ładowania indukcyjnego to rozwiązane, po które coraz chętniej sięgają producenci smartfonów. Zwiększa ono komfort korzystania z telefonów i pozwala na szybkie uzupełnienie poziomu baterii.

Źródło: Materiał nadesłany

30-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bezplatna-stacja-ladowania-smartfonow-na-g2a-arena-1946