REKLAMA

Bezpiecznie, blisko i równocześnie zdala od miejskiego zgiełku. 215 nowych mieszkań w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. To już ostatni dzwonek, aby kupić mieszkanie na osiedlu “Nasz Gaj”. Do sprzedaży jest 215 lokali o powierzchniach 34 i 35 metrów kwadratowych.

Nowe osiedle znajduje się przy ul. Tęczowej blisko marketu Tesco. To tereny dawnych działek. Wybudowane zostanie tam osiem bloków mieszkalnych, składających się z pięciu do trzynastu pięter. Pierwsza faza sprzedaży okazała się sukcesem – 114 mieszkań rozeszło się jak świeże bułeczki. W drugim etapie sprzedano 148 lokali, a w ostatnim do kupna pozostaje 215.

“Nasz Gaj” prezentuje się dobrze pod względem lokalizacyjnym. “Dwa kroki” będą dzielić przyszłych mieszkańców od galerii handlowej Nova, centrum handlowego Plaza, E.Leclerca, czy Castoramy. Nieopodal znajduje się także Park Papieski, który wciąż zyskuje na uroku (ostatnio posadzono tam 400 drzewek). Niedaleko jest również do przystanku autobusowego.

Potencjalnym nabywcą może okazać się również osoba poszukująca lokalu dla swojej firmy. Osiedle “Nasz Gaj” oferuje szereg pomieszczeń o charakterze usługowo-handlowym.

Bloki “Naszego Gaju” stawiają na nowoczesną architekturę. Oprócz przytulnych wnętrz, można liczyć na duże balkony i tarasy, za które nie przewiduje się żadnych dodatkowych opłat. Plusem są również parkingi podziemne i ruch samochod0wy, z którego osiedle jest całkowicie wyłączone.

foto: archiwum eSanok.pl

foto: archiwum eSanok.pl

Koniec inwestycji zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 roku. Mieszkanie będzie można kupić w systemie ratalnym, płacąc miesięcznie około jedynie 630 zł.

(az)

09-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)