REKLAMA

Bezpieczeństwo twojego mienia zależny również od CIEBIE!!!

Rzeszowscy policjanci spotkali się z działkowcami, by porozmawiać z nimi o prawidłowym zabezpieczeniu swojego mienia. Funkcjonariusze rozdawali ulotki informacyjne, w których zawarte były wskazówki dotyczące podstawowych zasadach bezpieczeństwa.  

Policjantka zawieszająca ulotkę na tablicy ogłoszeń przed bramą orodów działkowych

Sezon działkowy powoli dobiega końca. Jednak pogoda w dalszym ciągu sprzyjała relaksowi na działkach. Właściciele ogródków działkowych rozpoczęli także jesienne prace. Niestety często zdarza się, że pozostawiony w słabo zabezpieczonych altankach sprzęt i narzędzia padają łupem złodziei.

Warto więc pamiętać o dobrym zabezpieczeniu tego, co przywozimy i zostawiamy na działkach. Czujność i zwracanie uwagi na działki sąsiadów oraz na obce osoby przebywające na ogródkach mogą uchronić przed kradzieżą lub włamaniem.

Dlatego też policjanci rzeszowskiej komendy z Referatu ds. Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji odwiedzili ogrody działkowe na terenie miasta Rzeszowa wręczając działkowcom ulotki profilaktyczne zawierające podstawowe zasady bezpieczeństwa i zwiększające świadomości, właścicieli ogródków działkowych.

Pamiętaj !!! Bezpieczeństwo twojego mienia, zależny również od CIEBIE!!!

Źródło: KMP Rzeszów

 

29-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bezpieczenstwo-twojego-mienia-zalezny-rowniez-od-ciebie-3029