REKLAMA

BetaX – 10. konferencja InternetBeta w Rzeszowie

19 września w Kielnarowej koło Rzeszowa, w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie,  rusza jubileuszowa edycja eventu, który od dekady skupia setki osób w swej pracy budujących potęgę polskiego internetu i prowadzonych w nim biznesów.

20170913_095126

Foto: Materiał nadesłany

W czasie trzech dni konferencji wystąpi śmietanka specjalistów, którzy podzielą się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem. W planie są inspirujące merytoryczne wykłady, networking oraz doskonała muzyka – od pierwszej edycji w 2009 r. Beta jest wydarzeniem multidyscyplinarnym, łączącym ludzi oraz biznes i sztukę.

10 powodów, dla których trzeba być na Becie

20170915_115417

Foto: Materiał nadesłany

Subiektywnie, ale za to bardzo trafnie, ideę konferencji InternetBeta przedstawił Michał Sadowski, twórca jednej z najpotężniejszych polskich marek, na stałe wpisanej w branżę internetową, czyli Brand24. – Dla mnie to najbardziej kultowe wydarzenie w Polsce. Jeżdżę tam już 9 lat i nie wyobrażam sobie mojego kalendarza bez wrześniowego wypadu do Rzeszowa” – mówi Sadowski i wylicza – Moja lista 10 powodów, dla których trzeba być na Internet Beta to: 1. ludzie, 2. ludzie, 3. ludzie, 4. ludzie, 5. ludzie, 6. miejsce (Kielnarowa), 7. agenda i poziom prelekcji, 8. integracja, 9. bardzo dobre warunki do budowana relacji dla firm małych i dużych, 10) ludzie – .

Nie da się zaprzeczyć, że Beta stwarza doskonałe warunki do integracji. Zapewnia miejsce (kilka kilometrów od ścisłego centrum Rzeszowa), nie zawsze doskonały zasięg sieci komórkowej i połączenie merytorycznych wystąpień z przemyślanym programem konferencji – to wszystko pozwala odetchnąć od codziennych obowiązków i skupić się na korzystaniu z dobrodziejstw konferencji w pełnej rozciągłości. Aby zasmakować  jej w pełni, niektórzy przybywają z bardzo daleka. – Na co dzień mieszkam i pracuję w Berlinie. Na Betę przyjeżdżam, bo tu można spotkać większość osób, które w branży internetowej inspirują, z którymi chciałabym pracować, wśród których znajduję klientów – komentuje Paulina Walkowiak, przedsiębiorca, analityk zachowań użytkowników i produktów, współtwórca cux.io. – Bardzo cenię sobie osobiste relacje, a w toku spraw codziennych nie jest łatwo o nie dbać. InternetBeta to także idealne miejsce inspiracji – można się dowiedzieć, jakie tematy obecnie są na topie w branży, poznać ludzi, stojących za internetowymi sukcesami i po prostu spuścić parę w cudownej atmosferze i wśród ludzi, którzy rozumieją, czym zajmujesz się na co dzień.

Najlepsi wśród świetnych

20170915_121342

Foto: Materiał nadesłany

W czasie BetaX wystąpi ponad 80 prelegentów, którzy zostali wybrani spośród ponad 250 zgłoszeń. Organizatorzy, dbając o poziom merytoryczny wystąpień, zapewniają uczestnikom najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, a przekazywana przez nich wiedza jest żywo dyskutowana w kuluarach oraz stanowi inspirację do działań dla wszystkich chcących doskonalić swój warsztat umiejętności. Stałym punktem programu jest konkurs Startup Sito. Pomysły na nowatorskie inicjatywy w sieci oceniane są przez właścicieli funduszy inwestujących w biznesy internetowe. Wiele firm, które brały udział w konkursie, odnosi dzisiaj biznesowy sukces.

Spodziewamy się, jak co roku, kilkuset uczestników – – mówi Mateusz Tułecki, pomysłodawca i organizator InternetBeta. – To będzie jeszcze większa i jeszcze wspanialsza Beta niż dotychczas. Jak zwykle podejmujemy najbardziej aktualne tematy oraz gościmy topowych prelegentów z branży. Wśród nich w tym roku zobaczyć będzie można między innymi: Karola „Kolę” Bieleckiego, którego fanom sportu przedstawiać nie trzeba, Mikhaila Konopleva (WeWork), Aleksandrę Przegalińską (Akademia Leona Koźmińskiego), Karola Sadaja (Revolut), Rudradeba Mitrę, Grega Albrechta (Albrecht&Partners) czy Bartka Lechowskiego (IKEA Polska) – wylicza Tułecki.

Czas relaksu, relaksu, to czas…

20170913_095046

Foto: Materiał nadesłany

Beta X to także możliwość ucieczki od pracy i integracji w czasie dwóch wieczorów pełnych muzycznych doznań. W tym roku doskonałą zabawę zapewnią wspaniali artyści, wśród których znaleźli się notopop, Junkie Punks, Mery Spolsky, Dharni i Global Diggers.

Organizatorem imprezy jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Więcej informacji na temat konferencji, możliwość zgłoszenia do konkursu StartUpSito oraz możliwość kupienia biletów na stronie: https://www.internetbeta.pl/.

Źródło: Materiał nadesłany

17-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

betax-10-konferencja-internetbeta-w-rzeszowie-2976