REKLAMA

Będziesz mamą? Skorzystaj z darmowych porad lekarzy.

RZESZÓW. Jeżeli chcesz zapobiegać nadwadze i otyłości, pozostać aktywną w czasie ciąży oraz dowiedzieć się więcej na temat karmienia piersią te zajęcia są dla Ciebie. Szpital Pro-Familia zaprasza Panie w ciąży na darmowe indywidualne spotkania. Aby wziąć udział w spotkaniach należy być maksymalnie w 15. tygodniu ciąży i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

ciaza1

Prawidłowe odżywianie jak i bycie aktywną w ciąży zapewnia lepsze przygotowanie do porodu, zmniejsza występowanie dolegliwości ciążowych oraz umożliwia szybki powrót do formy – odzyskanie właściwej masy ciała i figury w sposób bezpieczny dla kobiety i dziecka. Edukacja kobiet ciężarnych może w sposób istotny wpłynąć na powstawanie nawyków prozdrowotnych całej rodziny, dlatego też szpital Pro-Familia w Rzeszowie organizuje dla kobiet w ciąży specjalne zajęcia.

W ramach spotkań ciężarne Panie będą mogły skorzystać z 2. bezpłatnych indywidualnych porad z zakresu żywienia i aktywności fizycznej w okresie ciąży i karmienia piersią oraz otrzymasz pomocne materiały edukacyjne, które pomogą w codziennej praktyce troski o siebie i dziecko.

Szkolenia dla przyszłych mam rozpoczynają się od stycznia 2014 roku. Aby zgłosić się do projektu należy:

– Być maksymalnie w 15. tygodniu ciąży

– Wypełnić formularz zgłoszeniowy (po wypełnieniu formularza zostaniesz poinformowana o terminach spotkań)

 

Projekt „Zachowaj równowagę” realizowany jest przez Instytut Żywności i Żywienia wraz z partnerami (Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie, Polskie Towarzystwo Dietetyk) a finansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW) oraz Ministerstwo Zdrowia. Jego głównym celem jest zapobieganie nadwadze i otyłości, oraz innym przewlekłym chorobom niezakaźnym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej.

Projekt jest realizowany od stycznia 2014 roku do grudnia 2015 roku.

W razie pytań kontakt: dietetyk@pro-familia.pl

 

 

 

08-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bedziesz-mama-skorzystaj-z-darmowych-porad-lekarzy