REKLAMA

Będzie 2. edycja ArtDeRue Festu! MaxFloRec partnerem imprezy

RZESZÓW. 10 i 11 października, Rzeszów, Millenium Hall. Na jednej scenie m.in.: GrubSon, Pokahontaz, Jarecki i BRK, Bob One czy K2. Tak zapowiada się 2. edycja ArtDeRue Festu. Reprezentanci MaxFlo to nie jedyni zaproszeni artyści. 

ARTDE

Dziś mogę już oficjalnie, z ogromną radością i satysfakcją potwierdzić, że odbędzie się 2. edycja ArtDeRue Festu. Najpóźniej w przyszłym tygodniu ruszamy ze sprzedażą biletów – zapowiada Łukasz „Osa” Osowicz, organizator imprezy z ramienia ArtDeRue.  Miejsce  to samo, co w zeszłym roku: teren galerii Millenium Hall w Rzeszowie. Bawimy się za to w drugi weekend października – dodaje.

 

Jak podkreślają organizatorzy, wyjątkowość tegorocznej imprezy zapewni prawdziwa śmietanka polskiej sceny rap/hip-hop, reggae, ragga, dancehall, a nawet funk czy elektroniki. Zdradzają również, że poza reprezentantami MaxFloRec festiwal uświetnią inni zaprzyjaźnieni z nimi muzycy, m.in. Ten Typ Mes. – Jeszcze w tym miesiącu podamy
do publicznej informacji pełny line-up – zapowiada Osowicz. Poniżej przypominamy najnowszy klip Bob One’a z gościnnym udziałem Pokahontaz, który z pewnością jesienią tego roku nucić będzie rzeszowska publiczność.

 

 

07-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bedzie-2-edycja-artderue-festu-maxflorec-partnerem-imprezy