REKLAMA

Będą dotacje na usuwanie azbestu z terenu Rzeszowa

Urząd Miasta Rzeszowa informuje, że odbędzie się nabór wniosków o udzielenie dotacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Rzeszowa. Środki będą wydawane w bieżącym roku.

roof-768735_960_720

Foto: Pixabay.com

Jak poinformował Urząd Miasta Rzeszowa, ogłoszono nabór wniosków na usuwanie azbestu z terenu miasta. Dokumenty będą przyjmowane od 14 stycznia do 31 stycznia 2019 r.

Dotacją objęte są w całości koszty związane z demontażem wyrobów zawierających azbest, przygotowaniem do transportu, transportem oraz unieszkodliwieniem na składowisku odpadów. Formularz wniosku o dotację w załączeniu oraz dostępny w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa i w punktach informacyjnych Urzędu Miasta Rzeszowa.

Wnioski należy składać w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Rzeszowa, ul. Rynek 7, pok. nr 4 w godzinach pracy urzędu. Wszelkie informacje związane z naborem wniosków można uzyskać pod nr tel. 17 875 41 83 oraz 17 875 41 86.

Wnioski są dostępne także online:
wzór wniosku o udzielenie dotacji celowej dla wspólnot mieszkaniowych, osób prawnych, przedsiębiorców,
wzór wniosku o udzielenie dotacji celowej dla osób fizycznych.

Źródło: UM Rzeszów

03-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.