REKLAMA

Barwnie i z pieśnią na ustach. Korowód Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych przeszedł ulicami Rzeszowa (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. W piątek ulica 3 Maja, Kościuszki a także Rynek pękał w szwach. Rzeszowianie zgromadzili się licznie, by podziwiać korowód zespołów polonijnych, a było na co popatrzeć!

korowod

 

Korowód był bardzo długi, kolorowy i głośny. Jego uczestnicy śpiewali, tańczyli, rozdawali dzieciom  flagi, balony oraz cukierki. To dopiero początek Festiwalu.  Dziś o godz. 20.00 rozpoczął się powitalny koncert uczestników. Również w sobotę odbędzie się koncert na Rynku ( godz. 11.00 – 23.00) a także w niedzielę (godz. 11.00 – 23.00).  W poniedziałek z kolei odbędzie się koncert  „FOLKLOR NARODÓW ŚWIATA” (godz. 19.00, hala Podpromie). Koncert galowy odbędzie się na hali Podpromie we wtorek, o godz. 19.00.

25-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

barwnie-i-z-piesnia-na-ustach-korowod-swiatowego-festiwalu-polonijnych-zespolow-folklorystycznych-przeszedl-ulicami-rzeszowa-zdjecia