REKLAMA

Bardzo udany listopad dla lotniska w Jasionce

JASIONKA / PODKARPACIE. Coraz więcej ludzi decyduje się na przelot samolotem z lub do portu Jasionka. W porównaniu do listopada 2014, z lotniska skorzystało o 12% pasażerów więcej. 

Listopad to tak zwany “sezon niski” – okres, w którym z usług lotniska korzysta najmniej pasażerów. W Jasionce po raz pierwszy udało się przekroczyć granicę 40 tysięcy pasażerów. Odprawy dokonało dokładnie 44 tysiące ludzi, co daje 12-procentową poprawę względem roku ubiegłego.

Przez cały rok 2014 z usług lotniska spod Rzeszowa skorzystało 601 tysięcy pasażerów. W obecnym roku Jasionka obsłużyła już 598 tysięcy, a więc wszystko wskazuje na to, że uda się przekroczyć zeszłoroczną liczbę.

Jasionka umożliwia loty do Warszawy, Frankfurtu, Londynu, Edynburga, Bristolu, East Midlands, Dublina, Manchesteru oraz Oslo. Pasażerowie mogą korzystać z połączeń PLL LOT-u, Lufthansy, Ryanair’a oraz Czech Airlines.

Foto: zdjęcie ilustracyjne / archiwum eSanok.pl

Foto: zdjęcie ilustracyjne / archiwum eSanok.pl

(az)

07-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

bardzo-udany-listopad-dla-lotniska-w-jasionce-az003