REKLAMA

BABICA. Zderzenie peugeota z tirem!

BABICA / PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 21-letni kierowca peugeota, który skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał prosto pod tira. Na szczęście skończyło się tylko na rozbiciu osobowego peugeota i uszkodzeniu samochodu ciężarowego. Nikt nie odniósł obrażeń.

303-195108_mo1_1_1_1

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20 lipca br.) w Babicy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką nr 988. Tuż po godzinie 9:00 dyżurny strzyżowskiej policji został powiadomiony o zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką.

Kiedy na miejscu pojawili się policjanci, okazało się, że kierowca peugeota 307, jadący drogą krajową nr 19, skręcając w lewo, w drogę wojewódzką nr 988, nie ustąpił pierwszeństwa ciągnikowi siodłowemu z naczepą.

Na skutek kolizji żadne z aut nie nadawało się do dalszej jazdy. W peugeocie rozbity został przód, łącznie z silnikiem. Z kolei w ciężarowym volvo zniszczone zostały przedni zderzak i reflektor. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – mieszkaniec powiatu strzyżowskiego kierujący peugeotem i pasażer wyszli ze zdarzenia bez szwanku.

Sprawca kolizji, kierowca samochodu osobowego, został ukarany mandatem. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Źródło: KMP Rzeszów

20-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

babica-zderzenie-peugeota-z-tirem-4266-00r2kc