REKLAMA

PODKARPACIE. Awantura domowa. Zatrzymano poszukiwanego trzema listami gończymi

PRUCHNIK / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w Pruchniku zatrzymali 31-latka poszukiwanego trzema listami gończymi. Mężczyzna przez 7 lat ukrywał się przed organami ścigania. Wpadał podczas zgłoszonej interwencji domowej. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego.

Wczoraj, przed godz. 10, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie od kobiety o awanturze z nietrzeźwym partnerem. Do konfliktu doszło w jednym z mieszkań na terenie Pruchnika. Na miejsce zostali skierowani policjanci z komisariatu w Pruchniku, gdzie podjęli interwencję wobec mężczyzny.

W trakcie wykonywania czynności, mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec policjantów, nie reagował na wezwania do zachowania zgodnego z prawem. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że 31-letni mieszkaniec Jarosławia jest poszukiwany na podstawie trzech listów gończych wydanych przez sąd rejonowy.

Policjanci z jarosławskiej komendy, prowadzili poszukiwania za 31-latkiem od 2014 r. Z informacji kryminalnych wynikało, że mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Do kraju powrócił w ostatnim czasie.

31-latek został zatrzymany i osadzony w zakładzie karnym, gdzie zgodnie z dyspozycją sądu spędzi ponad 2 lata.

303-220933

KPP Jarosław

11-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

awantura-domowa-mezczyzna-poszukiwany-trzema-listami-gonczymi-8159