REKLAMA

Autosan dostarczy do Rzeszowa 40 autobusów miejskich CNG!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Firma Autosan wygrała przetarg na dostawę 40 autobusów miejskich napędzanych gazem ziemnym. W przetargu zaznaczono też, że jest możliwa opcja rozszerzenia oferty o dodatkowe 20 pojazdów.

5aceffe422e803.93654071_1-dsc-1994
Foto: autosan.pl

W poniedziałek ogłoszono, że przetarg na dostarczenie rzeszowskiemu MPK 40 autobusów napędzanych gazem ziemnym CNG wygrała firma Autosan. Firmy składały swoje oferty do sierpnia tego roku. Miasto określiło na ten cel budżet w wysokości 56,1 miliona złotych brutto.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawił sanocki Autosan. Zamówienie dla miasta Rzeszów będzie kosztowało 54,7 miliona złotych brutto. W przetargu wzięły udział też dwie inne firmy. Solaris oferował dostawę autobusów za 64,5 miliona złotych brutto, a MAN za 79,2 miliona złotych brutto.

Realizacja zamówienia ma się odbyć w terminie od 40 do 54 tygodni od podpisania umowy. Ratusz zaznaczył możliwość rozszerzenia oferty o 20 dodatkowych pojazdów. Te autobusy miałyby dotrzeć do Rzeszowa po około 60 tygodniach od podpisania umowy.

Źródło: transport-publiczny.pl

08-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

autosan-dostarczy-do-rzeszowa-40-autobusow-miejskich-cng-467-00r2kc