REKLAMA

Autorzy książki o Robercie Kubicy spotkają się z czytelnikami w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Autorzy książki o Robercie Kubicy przyjadą do Rzeszowa i spotkają się z czytelnikami, fanami zawodnika. Cezary Gutowski i Aldona Marciniak napisali książkę „Niezniszczalny”, która dotyczy losów powracającego do królowej motosportu Polaka.

niezniszczalny-b-iext54088252

Foto: empik.com

“Temat na scenariusz”, “Jeśli wróci, będzie z tego piękny film” – pisali i mówili kibice oraz dziennikarze, gdy kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że Robert Kubica ma szanse, po ośmiu latach przerwy, znów ścigać się w Formule 1. W tym niezwykłym – dla każdego, kto zna losy zdolnego kierowcy – wydarzeniu słusznie dostrzegali potencjał na pasjonującą hollywoodzką story. Cezary Gutowski i Aldona Marciniak – autorzy książki „Niezniszczalny”, która opowiada niesamowitą historię Roberta Kubicy.

Jest w nim wszystko, co kochają widzowie pod każdą szerokością geograficzną: dziecięca pasja, młodzieńcze lata wyrzeczeń, rozłąka z rodziną, wielkie sukcesy i bolesne porażki, dramatyczne wypadki, walka o życie, zdrowie, powrót do wyczynowego sportu. Kariera Roberta jest pełna momentów, w których dokonywał wręcz niewyobrażalnego – pokazujących nie tylko, jakim jest sportowcem, ale przede wszystkim, jakim człowiekiem. Tę historię opowiadają Cezary Gutowski, śledzący karierę Roberta od 2002 roku jako dziennikarz “Przeglądu Sportowego”, oraz Aldona Marciniak, która dołączyła do zespołu “PS” w 2006 roku jako redaktorka i dziennikarka zajmująca się sportami samochodowymi.

Autorzy książki “Niezniszczalni” spotkają się z czytelnikami w Empiku w Galerii Rzeszów już w czwartek, 18 kwietnia. Spotkania autorskie przyciągają mnóstwo fanów Roberta Kubicy, z którymi autorzy jego biografii chętnie dzielą się anegdotami i analizują obecna sytuację w F1.

Źródło: materiał nadesłany

11-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

autorzy-ksiazki-o-robercie-kubicy-spotkaja-sie-z-czytelnikami-w-rzeszowie-7673-00r2kc