REKLAMA

Aukcja charytatywna na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Aukcja charytatywna na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci to wydarzenie z 11-letnią tradycją, w ramach którego polscy i zagraniczni artyści oraz kolekcjonerzy przekazują swoje prace, aby wspomóc działalność instytucji. Po raz kolejny organizatorzy spotkali się z życzliwością i niezawodną pomocą środowiska artystycznego, którego ofiarność przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Przekazując swoje dzieła na Aukcję dali potrzebującym dzieciom i ich rodzinom nadzieję na polepszenie warunków ich życia. 

akcja charytatywna

Tegoroczny dochód z aukcji w całości zostanie przeznaczony na zakup leków i sprzęt medyczny dla Podopiecznych Stacjonarnego i Domowego Hospicjum dla Dzieci. Środki te pozwolą na otoczenie profesjonalną opieką jeszcze szerszego grono potrzebujących Dzieci i ich Rodzin. Młodzi pacjenci będą mieć dzięki temu zagwarantowane prawo do godnego życia. W tym roku na aukcję wpłynęło ponad 200 obrazów i rzeźb, które zaprezentowane są w katalogu oraz na stronie Fundacji www.hospicjum-podkarpackie.pl. Od 18 września prace oglądać można w Galerii im. Józefa Szajny w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej.

Tegoroczny Katalog został podzielony na dwie części. Pierwsza część to 129 obrazów, których licytację ze sceny Teatru prowadzić będzie Pan Jacek Nowak i Pan Adam Gałczyński. Drugą grupę prac będzie można nabyć w czasie trwania aukcji we Foyer Teatru.

Aukcja odbędzie się w niedzielę, 7 października 2018 r. o godz. 12 w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Od godz. 11 będzie można nabyć prace, które nie są przeznaczone na licytację.

Żródło: Urząd Miasta Rzeszowa

02-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

aukcja-charytatywna-na-rzecz-podkarpackiego-hospicjum-dla-dzieci-3539