REKLAMA

Audyt wewnętrzny w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie. Weź udział w ankiecie

POWIAT RZESZOWSKI. Nowy Starosta Rzeszowski dr Krzysztof Jarosz ogłosił audyt wewnętrzny, badający jakość obsługi w Starostwie Powiatowym. W celu poprawy świadczenia usług z zakresu obsługi klienta stworzono ankietę. 

Szanowna Pani

Szanowny Panie,

W związku z trwającym audytem wewnętrznym zapraszam do udzielenia informacji na temat stopnia zadowolenia ze sposobu obsługi klienta w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie oraz zgłaszanie propozycji usprawnień.

Zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi naszych Klientów jest dla mnie sprawą priorytetową.

Starosta Rzeszowski – dr Krzysztof Jarosz

Celem ankiety jest analiza stopnia spełnienia oczekiwań klientów Starostwa w zakresie jakości świadczonych usług publicznych oraz w celu zwiększenia możliwości dostępu do informacji o usługach świadczonych przez Starostwo.

WAZNE! Ankieta jest anonimowa i będzie wykorzystana w celach audytowych lub statystycznych, a jej zadaniem jest poprawienie jakości obsługi Pani/ Pana w Starostwie Powiatowym w Rzeszowie.

Szczegółowe informacje oraz link do ankiety:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=qSp_3oXrSUKztsKKB30Ot942QTp_cP1MlZtoVCcPXWpUOTVRRUdaSDg1Vkw2NjE5TlhPMFVEWjZVUy4u&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1O_SjPoFPTI2IStajnfWy9RhOs0n-EQEehoxWgYfpkvTloPXh2FOZpnWg_aem_AccB3KMuYGmalA5kaLhcSxPECR0tT4XihR2KIEukKcTyqIaesCrpt6sUdW7J27bVYwAvGbUAzGtgzh5I0tB0C5ul

15-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)