REKLAMA

Asseco Resovia zagra dla WOŚP-u i pożegna dawnego kapitana!

8 stycznia Asseco Resovia rozegra towarzyski mecz ze Stade Poitevin VB – z klubem byłego kapitana “Pasów”, Jochena Schopsa. Podczas spotkania odbędzie się zbiórka na rzecz 27. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 Przechwytywanie_53

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

Podopieczni Ghoerghe Cretu rozegrają serię meczy kontrolnych przed startem drugiej części sezonu zasadniczego PlusLigi. Przerwa w rozgrywkach związana jest z eliminacjami do mistrzostw Europy. 8 stycznia zawodnicy Asseco Resovii rozegrają otwarty dla publiczności mecz towarzyski z francuskim Stade Poitevin VB. Jest to klub, w którym na codzień gra Jochen Schops, który był kapitanem rzeszowskiej ekipy.

Jochen Schops trafił do Asseco Resovii w sezonie 2012/2013. Z drużyną znad Wisłoka zdobył dwa mistrzostwa Polski (2013 i 2015) oraz wicemistrzostwa w 2014 i 2016 roku. Kibice z pewnością będą chcieli mu podziękować za wkład w sukcesu klubu.

Podczas spotkania przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W holu rzeszowskiego Podpromia oraz na płycie boiska pojawią się wolontariusze Orkiestry. Na wtorkowy mecz bowiązują karnety. Pozostali fani Asseco Resovii będą musieli zakupić wejściówki. Pieniądze za bilety również trafią do puszek WOŚP-u. Siatkarze rozpoczną rywalizację o godzinie 18:00.

07-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

asseco-resovia-zagra-dla-wosp-u-i-pozegna-dawnego-kapitana-8126-00r2kc