REKLAMA

Arkona, Korpiklaani i Cree kolejnymi zespołami CRF 2014 !

RZESZÓW/PODKARPACIE. Do programu piątej, jubileuszowej edycji CRF 2014 dołączają: ikona rosyjskiego folk metalu –  grupa Arkona, fińscy metalowcy z Korpiklaani oraz zespół Sebastiana Riedla – Cree. To kolejne, ale nie ostatnie zespoły, które potwierdziły swój udział w tegorocznej edycji Cieszanów Rock Festiwal!

cieszanow

Na festiwalu nie zabraknie również „świeżej muzycznej krwi”. Do corocznego finału Przeglądu Kapel zakwalifikowało się 15 zespołów. Młodzi muzycy zagrają przed dziennikarskim jury na scenie alternatywnej w trzech kategoriach. O zwycięstwo powalczą

kapele podkarpackie (Rotengeist, Insist, Face Of Hate, TeBeG, 2 Grosze Do Wina),

kapele ogólnopolskie (Agyness B. Marry, Straight Jack Cat, Heroes Get Remembered, Hańba!, Chopin Died), kapele zagraniczne (słowackie Ine Kafe, niemieckie Berlińska Doroha i Corna Cruswa oraz 2morrow2late i Landau z Białorusi).

 

Znana jest również nowa, obowiązująca po promocji majowej, cena karnetów i biletów.

Od 2 czerwca do 18 sierpnia włącznie, karnet będzie kosztował 70 zł a bilet jednodniowy 40 zł. Po 18 sierpnia cena karnetu wzrośnie do 90 zł a jednodniowego biletu do 50 zł.

 

Internetowa przedsprzedaż karnetów i biletów rusza 2 czerwca (zakup dokonany przez przelew na konto CKiS w Cieszanowie, szczegóły na stronie internetowej w zakładce Bilety). Po 20 czerwca startuje przedsprzedaż w wybranych sklepach muzycznych i centrach kultury (lista punktów dostępna na stronie internetowej, również w zakładce Bilety).

 

Piąta, jubileuszowa edycja CRF 2014 odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Cieszanowie.

23-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

arkona-korpiklaani-i-cree-kolejnymi-zespolami-crf-2014