REKLAMA

Areszt w związku z usiłowaniem zabójstwa przy ul. Dąbrowskiego!

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniali okoliczności usiłowania zabójstwa.

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni w piątek około godz. 17. W mieszkaniu przy ulicy Dąbrowskiego miało dojść do pchnięcia nożem. Rannemu mężczyźnie pomocy udzielił lekarz pogotowia ratunkowego. W stanie ciężkim został on przewieziony do szpitala.

Na miejscu policyjna ekipa dochodzeniowa zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia przebiegu zdarzenia. Funkcjonariusze zatrzymali również 30-letniego brata pokrzywdzonego. Początkowo twierdził on, że brat został ugodzony nożem przez mężczyznę, z którym w mieszkaniu pili alkohol. Jednak z uwagi na niespójne wyjaśnienia, policjanci nie dawali im wiary.

Podczas szczegółowego rozpytani 30-latek przyznał się do winy. Faktycznie, w tym dniu wspólnie z dwójką znajomych spotkanych w parku, pili alkohol. Jednak do zdarzenia doszło kilka godzin później, już po ich wyjściu. Mężczyzna pchnął nożem, leżącego w łóżku brata, ponieważ ten miał go wyzywać i obrażać.

W sobotę prokurator z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów przedstawił zatrzymanemu zarzut usiłowania zabójstwa. Na jego wniosek Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosowała wobec 30-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

kmp rzeszow podejrzany

Źródło: KMP Rzeszów

08-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

areszt-w-zwiazku-z-usilowaniem-zabojstwa-przy-ul-dabrowskiego