REKLAMA

Arek Kłusowski z Rzeszowa w konkursach na najlepszy hit lata!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zachęcamy do głosowania na Arka Kłusowskiego – wieloletniego działacza w strefie kultury, wywodzącego się z Rzeszowa!

ak_1

Foto: Kayax

 

Arek bierze udział w dwóch telewizyjnych festiwalach, pierwszy to TVN Top of the Top Festiwal, w konkursie o Bursztynowego Słowika 18.08. Drugi to RMF Hit Festiwal w Polsacie również w konkursie na Hit Lata 2021.

W obu konkursach Arek został nominowany ze swoim letnim hitem pt. „Idealny Syn”, który na YouTube już prawie osiągnął 1,5 mln wyświetleń.

Na Arka można będzie głosować wysyłając sms-a na numer artysty wyświetlany podczas transmisji koncertów.

 

Arek Kłusowski – to pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz, osobowość sceniczna. Część słuchaczy słyszy w jego głosie młodego Artura Rojka, inni nazywają męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow.

Mimo tych porównań Arek, to niewątpliwie jeden z najoryginalniejszych młodych artystów na polskim rynku muzycznym. Laureat 3. miejsca w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”. Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych polskich wykonawców z pierwszych miejsc list przebojów. Mieszkając w Rzeszowie wymyślił i powołał do życia festiwal muzyczny Rzeszowskie Święto Wokalne i jako dyrektor artystyczny zdobył finansowanie na jego kolejne 4 edycje.

 

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

 

14-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)