REKLAMA

Aplikacja Glovo startuje w Rzeszowie! Jedzenie i zakupy z dostawą do domu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od kilku dni w stolicy województwa podkarpackiego można zamawiać zakupy z dostawą do domu. Dzięki aplikacji mobilnej Glovo, kurier przywiezie do domu: danie z ulubionej restauracji, bukiet kwiatów z kwiaciarni, tabletki przeciwbólowe, czy płytę ulubionego wykonawcy. Na start przygotowano zniżki.

foto_001

Foto: materiały nadesłane

Glovo to aplikacja mobilna dla tych, którzy chcą kupić, odebrać lub wysłać coś za pomocą kuriera, czyli niezależnego dostawcy podłączonego do platformy w danym mieście. Rzeszowianie od dziś mogą bez przeszkód wybierać i zamawiać produkty z kilku kategorii: Przekąski i napoje, Jedzenie, Supermarkety, Kurier, Apteki, Prezenty (np. kwiaty, książki) oraz Cokolwiek. W przypadku ostatniej użytkownik wpisuje swoje życzenie i czeka na odpowiedź kuriera o możliwości nabycia i dostawy produktu.

W Rzeszowie będziemy dostarczać zamówienia z około 60 punktów. Między innymi będą to znane restauracje takie jak KFC, czy PizzaHut, ale także rozpoznawalne supermarkety i sklepy z innymi artykułami. Działalność rozpoczynamy na Śródmieściu, Nowym Mieście i Baranówce, ale gwarantujemy, że obszar dostaw wraz z upływem czasu będzie się zwiększał – mówi Maria Raszdorf, Marketing Manager w Glovo.

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalny kod o treści PLGLOVO, który gwarantuje trzy darmowe dostawy. Wystarczy go wpisać w zakładce “kody promocyjne”, znajdującej się w głównym menu aplikacji.

Jak działa aplikacja?

foto_002

Foto: materiały nadesłane

By skorzystać z usługi, należy założyć konto na stronie internetowej Glovo lub ściągnąć aplikację mobilną ze sklepów App Store lub Google Play. Kolejno wybrać interesującą nas kategorię oraz złożyć zamówienie. W aplikacji nie ma wymogu osiągnięcia kwoty minimalnej, dlatego nie trzeba zamawiać dań lub produktów ponad te, na które mamy ochotę lub są nam potrzebne.

Przez cały czas trwania dostawy, można zlokalizować położenie kuriera w czasie rzeczywistym. Dzięki temu wiemy, w jakim miejscu znajduje się przesyłka. Co więcej, w każdym momencie możemy skontaktować się z dostawcą przez przejrzysty i intuicyjny czat, aby na przykład przekazać instrukcje dotyczące dostarczenia zamówienia.

Koszt dostawy zaczyna się od 5,99 zł. Aplikacja akceptuje karty kredytowe i debetowe Visa, MasterCard i American Express.

Glovo w Polsce

Hiszpański start-up pojawił się w Polsce w lipcu 2019 roku przejmując PizzaPortal. Glovo zapowiada, że dąży do uzyskania miana lidera na rynku dostaw w Polsce – od czasu wejściu do kraju aplikację pobrano ponad 300 000 razy. Już teraz z usługi można korzystać w 16 miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Toruniu, Szczecinie, Lublinie, Bydgoszczy, Białymstoku, Rzeszowie i Olsztynie.

O Glovo

Glovo to aplikacja, która pozwala kupować, odbierać i wysyłać dowolny produkt w tym samym mieście w czasie krótszym niż godzina. Ma ponad 1,8 miliona aktywnych użytkowników miesięcznie i 25 000 partnerów stowarzyszonych. Glovo działa w 298 miastach w 22 krajach, w tym w EMEA, LATAM, a nawet w Afryce Subsaharyjskiej. Glovo zatrudnia obecnie ponad 1500 osób na całym świecie w tym ponad 600 pracowników w Barcelonie. Na ten moment więcej niż 50 000 aktywnych kurierów zarabia na platformie.

Źródło: materiały nadesłane

02-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

aplikacja-glovo-startuje-w-rzeszowie-jedzenie-i-zakupy-z-dostawa-do-domu-2619-00r2kc