REKLAMA

Anna Szczygielska w finale konkursu “Fresh Talent” w Radiu ZET

RZESZÓW. Anna Szczygielska, absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie  znalazła się w gronie 10 finalistek konkursu „Fresh Talent”, organizowanego przez Radio ZET. Glosy na Anię można oddawać do 2 listopada.

unnamed (2)

W grudniu 2013 roku Anna Szczygielska jako studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej WSIiZ wystąpiła w uczelnianym konkursie „WSIiZ ma Talent”. Zajęła II miejsce. Teraz ma szansę na zwycięstwo w konkursie  „Fresh Talent” Radia ZET i nagrodę 25 tys. zł.

– Aby wziąć udział w konkursie należało nagrać swoją wersję piosenki „I Say a Little Prayer” śpiewanej przez Kayah i Andrzeja Piasecznego – wyjaśnia Anna Szczygielska. Spośród nadesłanych utworów komicja konkursowa (Kayah, Andrzej Piaseczny oraz Marcin Wojciechowski)  wybrała 10 wokalistek i 10 wokalistów, którzy od 24 października do 2 listopada walczą o głosy słuchaczy Radia ZET.

Aby zagłosować na Annę Szczygielską należy na stronie konkursu wybrać zakładkę FINALIŚCI, a następnie oddać głos na użytkownika aronaronski.

 

Posłuchaj nagrania absolwentki WSIiZ

http://ising.pl/nagranie/chmkujvptik,Kayah_and_Andrzej_Piaseczny-I_Say_A_Little_Prayer

Szczegóły konkursu

http://www.radiozet.pl/Konkursy/KONKURS-Fresh-Talent-w-Radiu-ZET

 

28-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

anna-szczygielska-w-finale-konkursu-fresh-talent-w-radiu-zet-mp002