REKLAMA

Animacje i grafika komputerowa. Niecodzienne warsztaty na WSIiZ

Wyższa Szkoła Informatyki i zarządzania w Rzeszowie organizuje dla uczniów szkół średnich oraz maturzystów warsztaty z zakresu tworzenia nowoczesnej grafiki animacji oraz gier.

WSIZ

foto: archiwum Rzeszow24.pl

Uczestnicy warsztatów nauczą się obsługiwać programy graficzne takie jak Adobe Photoshop, a także będą mieli możliwość pracować z takimi urządzeniami jak tablety graficzne.

Kurs zostanie przeprowadzony przez praktyków Wyższej Szkoły Informatyki i zarządzania w Rzeszowie, a warsztaty odbędą się w dwóch terminach: od 16 do 19 lipca, oraz od 23 do 26 lipca. Udział w 20-godzinnych warsztatach wymaga zgłoszenia się do 12 lipca w przypadku I tury, natomiast do 19 lipca w przypadku tury II.

Koszt wzięcia udziału w warsztatach wynosi 50 zł a zgłoszenia przyjmowane są na stronie formularz.wsiz.pl/wg.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które wiążą swoją przyszłość z grafiką komputerową, multimediami, czy komunikacją wizualną. Szkolenie ma również na celu pokazania młodemu grafikowi, jak wyglądają studia na kierunku grafika komputerowa i produkcja multimedialna. Do wzięcia udziału w szkoleniu zachęca Dominik Łazarz, rzecznik WSIiZ.

08-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

animacje-i-grafika-komputerowa-niecodzienne-warsztaty-na-wsiiz-7021