REKLAMA

Amelia i Tomasz z Rzeszowa w Bitwach “The Voice Kids”!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Amelia Borkowska i Tomasz Nowak – dwójka młodych wokalistów z Rzeszowskiego Domu Kultury zdołała zakwalifikować się do czwartej edycji popularnego programu „The Voice Kids”. Reprezentanci Rzeszowa wezmą udział w wokalnych Bitwach drużyny Tomsona i Barona, które będzie można obejrzeć w sobotę 3 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

11-letnia Amelia Borkowska i 13-letni Tomasz Nowak to dwójka utalentowanych wokalistów, których przygoda ze śpiewem trwa od najmłodszych lat.

Amelia Borkowska uczęszcza obecnie na zajęcia wokalne Katarzyny Pasierb prowadzone w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, jak również pobiera lekcje w studiu Voice Balance Olgi Boczar.

Amelia Borkowska (fot. Venter Photoart) - 2_1

Foto: Venter Photoart / mat. nadesłane

 

Tomasz Nowak rozwija natomiast swój talent pod okiem Marcina Florczaka jako uczestnik zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury filia Biała oraz członek Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego Pueri Cantores Resovienses.

Tomasz Nowak (fot. archiwum RDK) - 2_1

Foto: archiwum RDK / mat. nadesłane

 

Amelia i Tomasz jako jedni z nielicznych zdołali przejść etap „Przesłuchań w Ciemno” obecnej edycji muzyczno-rozrywkowego programu telewizyjnego „The Voice Kids” i tym samym znaleźli się w wyróżnionym gronie najlepszych młodych wokalistów z całej Polski.

Jako członkowie drużyny Tomsona i Barona wezmą udział w nadchodzących Bitwach, w ramach których wyłonieni zostaną finaliści. Emisja programu odbędzie się w najbliższą sobotę 3 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Dodatkowo Amelia Borkowska i Tomasz Nowak biorą cały czas udział w plebiscycie na najlepszy głos czwartej edycji „The Voice Kids”. Nagrodą dla zwycięzcy będzie voucher na nagranie singla oraz teledysku, a głosowanie na wokalnych faworytów odbywa się na stronie internetowej www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt

 

Źródło: RDK / mat. prasowe

03-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.