REKLAMA

Amator jazdy pełnej adrenaliny i na “podwójnym gazie”. Kierowca bez uprawnień spowodował wypadek.

KROSNO / PODKARPACIE. Samochód, którym kierował 25-latek z gminy Miejsce Piastowe zjechał z około 70 metrowej skarpy i uderzył w drzewo. Kierujący i pasażerowie trafili do szpitala. 25-letni kierowca renault nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Około 21.15 policjanci przyjęli zgłoszenie z miejscowości Równe, gdzie doszło do wypadku. Na miejscu zastali udzielających pomocy ratowników z pogotowia ratunkowego i straży pożarnej. ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault Clio z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi oraz ze skarpy w dół około 70 metrów, a na końcu uderzył w drzewo. dwoje rannych 17-latków przewiezieni zostali do szpitala.

Policjanci po sprawdzeniu kierowcy w policyjnych bazach stwierdzili, że w 2010 roku 25-latkowi prawo jazdy zostało zatrzymane. Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący miał 0,14 promila alkoholu w organizmie.

26-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

amator-jazdy-pelnej-adrenaliny-i-na-podwojnym-gazie-kierowca-bez-uprawnien-spowodowal-wypadek