REKLAMA

Albańska Tirana nowym wakacyjnym połączeniem z Jasionki!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 27 czerwca z lotniska w Jasionce polecimy do albańskiej Tirany. Połączenie oferuje biuro podróży Itaka.

238
Foto: materiały prasowe

 

Nowe połączenie do Tirany, oferowane od 27 czerwca przez Itakę, uzupełnia propozycję lotów wakacyjnych z lotniska Rzeszów-Jasionka. Dzięki temu połączeniu będzie można spędzić wakacje w Durres – jednym z ważniejszych kurortów Riwiery Albańskiej – bez konieczności przedstawiania testów na obecność wirusa COVID-19.

Albania to coraz popularniejszy kierunek wypoczynku Polaków pozwalający poznać niesamowity klimat Bałkanów. Położone nad Adriatykiem Durres znane jest przede wszystkim z długich i piaszczystych plaż oraz świetnych warunków do uprawiania sportów wodnych. Jestem przekonany, że ta propozycja będzie cieszyła się dużym powodzeniem – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Loty czarterowe do Tirany będą odbywać się w niedziele, a ofertę wakacyjną do Albanii można znaleźć na stronie www.itaka.pl lub w najbliższym biurze podróży.

 

Przypomnijmy, że od początku czerwca regularne loty rozpoczęły tzw. linie niskokosztowe. Ryanair ponownie uruchomił trasy z Rzeszowa do Londynu, Manchesteru, East Midlands i Dublina, a Wizzair wznowił loty do Eindhoven.

6 czerwca odbył się pierwszy rejs PLL LOT do Nowego Jorku (Newark). Odpowiednio 14 i 19 czerwca wracają krajowe loty PLL LOT do Szczecina i Gdańska. 19 czerwca startuje połączenie polskiego przewoźnika do chorwackiego Zadaru.

Do Jasionki wracają także wakacyjne loty czarterowe. W systemach rezerwacyjnych touroperatorów dostępne są obecnie oferty z bezpośrednim wylotem z Rzeszowa do tureckiego kurortu Antalya oraz tunezyjskiego Monastiru.

 

Źródło: red., Port Lotniczy “Rzeszów-Jasionka” / inf. prasowa

 

11-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)