REKLAMA

Alarm i ewakuacja Galerii Rzeszów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Niedzielne zakupy przerwał klientom Galerii Rzeszów alarm pożarowy. Informację o zagrożeniu ogniowym strażacy otrzymali po godzinie 15:00.

19

foto: Natalia Kąpińska / rzeszow24.pl

Z relacji klientów Galerii wynika, że w budynku włączył się alarm. Słychać było komunikaty informujące o konieczności jak najszybszego opuszczenia galerii. Nie wolno było korzystać z windy. Należało kierować się w stronę najbliższych drzwi ewakuacyjnych.

Strażacy otrzymali informację o pożarze, ale chwilę później cała akcja została wstrzymana. Funkcjonariusze nie pojechali na miejsce, bo alarm przerwano.

Jak podkreśla pan Paweł, jeden z naszych czytelników – “nie każdy zachowywał się jak przystało na sytuację zagrożenia”. W wiadomości, którą wysłał nam na facebooku narzekał na organizację ewakuacji. – Niektórzy klienci w ogóle nie reagowali. Ale już chwilę po tym nie można było dopchać się do wyjścia – pisze nasz czytelnik.

Nikomu nic się nie stało.

(az)

19-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

alarm-i-ewakuacja-galerii-rzeszow