REKLAMA

Aktywnie w niedzielę. Rzeszowianie trenowali do maratonu (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. W niedzielę odbył się trening biegowy, zorganizowany przez Run Rzeszów. Biegacze z Rzeszowa spotkali się na Placu Eventowym Millenium Hall, by wspólnie trenować.  Było to pierwsze spotkanie z cyklu treningów, mających na celu przygotowanie do rzeszowskich biegów, takich jak np. Bieg na Piątkę, Bieg Niepodległości czy Maraton Rzeszowski. 

a

Trening został zorganizowany przez Run Rzeszów. Na trening może przyjść każdy.  Dzisiejsze spotkanie  nie jest ostatnie.  Zamierzamy zorganizować jeszcze ok. 5-6 treningów, by przygotować amatorów do jesiennych biegów. – mówi Piotr Kowal, trener lekkiej atletyki. 

Uczestnicy biegu przebiegli ok. 12 km, częścią trasy Maratonu Rzeszowskiego. Wystartowano z Millenium Hall, by pobiec na Rynek, gdzie  została przeprowadzona profesjonalna rozgrzewka. Następnie trenujący przebiegli ul. 3 Maja, Dąbrowskiego, Powstańców Warszawy, na Żwirownię, skąd przez Podwisłocze wrócili na Plac Eventowy Millenium Hall.

Przypominamy, że Rzeszowski Bieg na Piątkę odbędzie się 18 października, Maraton Rzeszowski 19 października, natomiast Bieg Niepodległości- Rzeszowska Dycha 11 listopada. Na biegi można zapisać się na stronie Runrzeszow.pl.

 

20-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

aktywnie-w-niedziele-rzeszowianie-trenowali-do-maratonu-zdjecia