REKLAMA

Akcja “Wietrzenie Szaf” już niedługo w Rzeszowie

RZESZÓW. W sobotę 3 października odbędzie się ogólnopolska Akcja Wietrzenia Szaf w 9 miastach, w tym w Rzeszowie.

Wymieniać, sprzedawać oraz kupować i „uwalniać swoje ciuchy” będzie można w Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Starogardzie Gdańskim, Szczecinie, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

Portal Szafa.pl zachęca do uporządkowania swojej garderoby i dołączenia do Ogólnopolskiego Szafingu! Początek października to doskonały moment, żeby przejrzeć swoją szafę i uzupełnić ją na jesień. Wyprzedaże ciuchów to okazja do odświeżenia garderoby i zrobienia miejsca na nowe ubrania.

To już IV edycja naszej akcji. Poprzednie imprezy cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego nie zwalniamy tempa i organizujemy kolejne spotkania! Podczas Szafingu będzie można oddać, wymienić lub sprzedać za symboliczne kwoty ubrania, torebki, biżuterię, dodatki, książki, czyli wszytko to, co znajdziemy w naszych Szafach, a czego już nie nosimy i nie jest nam potrzebne. To świetna okazja, by zarobić na swojej szafie! – wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.

W Rzeszowie partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest klubokawiarnia BUE BUE (ul. Rynek 7). Szafing odbędzie się 3.10 w godzinach 11:00-15:00.  Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja. Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf!

Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł. LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA!

SZAFING

ZDJ. materiały nadesłane

 

24-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

akcja-wietrzenie-szaf-juz-niedlugo-w-rzeszowie